Başvuru Haberleri

Başvuru haberleri ve güncel Başvuru gelişmeleri, Başvuru ile ilgili tüm video, Başvuru fotoğrafları ve Başvuru haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Eğitim

YÖK, YKS başvurularını kaçıran adaylara 25-28 Mart 2024 tarihleri arasında ikinci kez başvuru hakkı tanındığını açıkladı.

Eğitim

LGS kapsamında 2 Haziran'da yapılacak merkezi sınav başvuruları, 18-29 Mart'ta "e-Okul" üzerinden isteğe bağlı gerçekleştirilecek.

Ekonomi

Aile ve Gençlik Fonu üzerinden yeni evlenen çiftlere sağlanacak olan evlilik kredisine 22 günde 4 bin 815 çift başvuru yaptı.

Güncel

ÖSYM Başkanlığı’nca 8-9 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) geç başvurular, 7 Mart 23.59'da sona erecek.

GENEL

Şırnak’ta 30 daimi personel alımı kadrosuna 20 bin 940 kişi başvuruda bulundu.

Eğitim

2024 YDS sınavına katılım sağlayacak olan adaylar için başvuru işlemleri 7 Şubat 2024 tarihi itibariyle başladı.

Güncel

150 bin TL faizsiz evlilik kredisi için başvuru tarihi belli oldu. Peki evlilik kredisine kimler başvurabilir, nasıl başvurulur, hangi iller...

Diyarbakır

Dicle Üniversitesi, hemşire, mühendis, teknisyen, kütüphaneci ve tercüman gibi çeşitli meslek gruplarından 72 sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

Eğitim

YKS 2024 başvuruları başladı. Peki, YKS sınav ücreti ne kadar? İşte detaylar…

Diyarbakır

Diyarbakır Barosu, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) başvurarak, seçmen kütüklerinde inceleme yapılmasını istedi.

Mardin

Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Ahmet Türk, başvurusunu geri çekti.

GENEL

65 yıldır düzenlenen Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’ne başvurular 15 Ocak 2024 Pazartesi günü başlayacak 12 Şubat 2024 Pazartesi günü son...