Büyük Haberleri

büyük haberleri ve güncel büyük gelişmeleri, büyük ile ilgili tüm video, büyük fotoğrafları ve büyük haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da Migros’un bir alan bir bedava kampanyası, izdihama neden oldu.

Diyarbakır

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın golcü oyuncuları Mauro Icardi, Edin Dzeko ve Vincent Aboubakar'ın resimleri Eğil ilçesinde duvarlara nakşedildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da vatandaşlar, 6 Şubat depremlerinin yıldönümünde, depremde yaşadıklarını ve duygularını gazetemize anlattı.

Diyarbakır

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyüğü olan Diyarbakır'ın Selahaddin Eyyubi Cami ve Külliyesi görkemiyle gözleri kamaştırıyor.

ASAYİŞ

İstanbul Kartal'da bir anaokulunda İngilizce öğretmeni olan Büyük Britanya uyruklu Katie Erorbay, Mustafa G. isimli kişi tarafından silahla katledildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın en büyük ilçelerinden biri olan Kayapınar’daki o kütüphane kentin öğrenimde merkez üssü olmaya devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi, 49 bin 194 kişi nüfusuyla Türkiye’nin nüfus yoğunluğu bakımından en büyük mahallesi ünvanına sahip. 24...

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Haliç Kongre Merkezi'nde açıklayacağı 12'si büyükşehir, 28 belediye başkan adayının isimlerinden bazıları netleşti.

Diyarbakır