CHP Haberleri

CHP haberleri ve güncel CHP gelişmeleri, CHP ile ilgili tüm video, CHP fotoğrafları ve CHP haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Politika

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Reuters haber ajansına gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kobani Davası’nda Kürt siyasetçilere verilen ağır cezalara tepki gösterdi.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle hükümeti, DEDAŞ ve TMO randevu sistemi konusunda uyardı.

Siyaset

CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’yi “Uyarıyorum” başlıklı açıklaması ile eleştirdi.

Politika

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “CHP iktidar gelirse bu zafer AKP, MHP’lilere karşı değil, yoksulluğa işsizliğe karşı kazanılacak” dedi.

Siyaset

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Kobanê Davası’nın siyasi bir intikam davası olduğunu ifade ederek, Selahattin Demirtaş ve arkadaşlarının tahliyesini istedi.

GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ediyor.

Politika

İBB Başkanı İmamoğlu’nun “iktidar için değişim” çağrısının ardından gözler CHP'ye çevrildi. Kılıçdaroğlu’nun, “Değişim süreci zaten başladı” ifadelerini aktaran CHP'lilere göre...

Siyaset

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, tarım sektöründe çalışan kadınların sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından ödenmesi için kanun teklifi verdi.

Siyaset

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek yemek yedi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk fırsatta CHP'yi ziyaret edeceğini belirterek, "Türk siyasetinin buna ihtiyacı var" dedi.

Politika

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, saat 12.00'de CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşmek için...