Çınar Haberleri

Çınar haberleri ve güncel Çınar gelişmeleri, Çınar ile ilgili tüm video, Çınar fotoğrafları ve Çınar haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Tabip Odası, Çınar Devlet Hastanesi Başhekimi Halim Güler'e yönelik yapılan silahlı saldırıyı kınayarak etkin soruşturma talep etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Çınar Devlet Hastanesi Başhekimi Halim Güler'e, aracıyla seyir halindeyken motosikletli 2 kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi.

Diyarbakır

Diyarbakır'daki, yangına ilişkin açıklanan raporda, direkteki OG sigortalarının yerinde olmamasının kıvılcıma sebebiyet verebileceği belirtildi.

Diyarbakır

Çınar ve Mazıdağı’nda 15 kişinin hayatını kaybettiği yangınlardan sonra Diyarbakır Tarım Konseyi İcra Kurulu toplandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde bir kişi eşini sokak ortasında tekme ve yumrukla dövdü. Durumu fark eden çevredekiler şahsı darp etti.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde iki otomobil çarpışarak kaza yaptı. Otomobillerden biri takla attığı kazada 2 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır Çınar yolu üzerinde Çarıklı mevkii civarında büyük bir yangın başladı. Yangına müdahale için itfaiye ekipleri seferber oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde dört yıl önce yaşanan ölümlü olay nedeniyle aralarında husumet başlayan Turgut ve Kaplan aileleri, HÜDA PAR arabuluculuğuyla...

Diyarbakır

Diyarbakır-Mardin arasında çıkan yangın felaketinde, yakınlarını ve hayvanları kaybeden Çınar İlçesi'ndeki vatandaşlar DEDAŞ'ın önünde protesto eylemi yapacak.

Diyarbakır

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, enerji hatlarında gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılması için uyarılarının DEDAŞ tarafından dikkate alınmadığını açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bağlar ve Çınar ilçesi sınırında yangın çıktı. Karadan ve havadan müdahalenin yapıldığı yangında 2 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Amedspor Kulübü yönetimi, Çınar ve Mazıdağı yangınlarında etkilenen bölgeye giderek taziye ziyaretinde bulundu.