Çocuklar Haberleri

Çocuklar haberleri ve güncel Çocuklar gelişmeleri, Çocuklar ile ilgili tüm video, Çocuklar fotoğrafları ve Çocuklar haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Suriçi’nde müzik faaliyetlerini sürdürecek olan Çand Ma’nın açılışı gerçekleştirildi. Ma Music, “Surlu çocuklarımıza Newroz’un hediyesi olarak merkezi açtık” dedi.

Şırnak

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde çocuklar, kar yağışı sonrası buz pistine dönüşen yerlerde leğen ve tepsi ile kaymanın keyfini çıkardı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Uyanış Gençlik Masa Tenisi Dostluk ve Dayanışma Turnuvası düzenledi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bir grup çocuğun seyir halindeki kamyonetin arkasına tutunarak yolculuk yapmaları yürekleri ağza getirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, çocukların yaz sıcağında serinlemek için tercih ettiği tarihi Anzele Suyu’nda kış aylarının gelmesiyle çocukların yerini balıklar aldı.

Diyarbakır

Sosyo politik Saha Araştırmaları Merkezi Koordinatörü Yüksel Genç, yoksulluğun en fazla kadın ve çocukları etkilediğini açıkladı.

Diyarbakır

İlköğretim okullarında eğitim gören yetim çocukları misafir edildi.

Sağlık

Uzmanlar, fast food tarzı beslenme olduğunu belirterek, çocuklara ev yemeği yedirilmesi gerektiğini söyledi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Yedihilal Derneği tarafından çocukların katılacağı ve İsrail’in protesto edileceği bir yürüyüş düzenlenecek.

Dünya

Gazze Şeridi’ne düzenlediği saldırılarda her gün ortalama 134 çocuğun öldürüldüğü belirtildi.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde çocuklar, Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal ilçelerde düzenlediği 'Mahallemde Şenlik Var' etkinliğiyle eğlendi.

Sağlık

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünden Doç. Dr. Sevil Karaman, çocukların sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri için göz sağlığının kritik rol oynadığını...