Darp Haberleri

darp haberleri ve güncel darp gelişmeleri, darp ile ilgili tüm video, darp fotoğrafları ve darp haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da akşam saatlerinde bir iş yerine gelen grup, ellerindeki sopalarda dükkanda bulunanları darp etti. Saldırı anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Mardin

Mardin’in Midyat ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin’in beraberindeki kişiler tarafından darp edilen sandık görevlisi hastaneye kaldırıldı.

Mardin

DEM Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devrim Demir, çıkan arbede sonrası polis müdahalesi sonucu hastanelik oldu.

Diyarbakır

Valilik, motosikletli Yunus polislerine çarpıp kaçan 17 yaşındaki araç sürücüsünün darp edildiği iddialarıyla ilgili soruşturma başlattı.

ASAYİŞ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı’nın 4’üncü Bölge Müdür Vekil hakkında işe gelmediği için tutanak tutulan işçi için...

ASAYİŞ

Adıyaman’da bir şahıs, görme engelli babası ile 12 yaşlarındaki oğlunu damdan aşağıya atıp yaraladıktan sonra annesini darp etti.

İstanbul

İstanbul Esenyurt’ta cadde ortasında çıkan kavga sırasında kadını darp eden adama mahalle gençleri saldırdı.

Mardin

Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir grup sağlık çalışanı, tartışma sonucunda darp edildi. Olayın ardından 5 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır Eğitim Sen 1 Nolu Şubesi, Kulp ilçesinde öğretmen olan üyelerinin darp edildiğini, saldıran eğitimcinin ise korunduğunu iddia etti.

Güncel

Diyarbakır’ın Kulp İlçesi’nde Cuma Hutbesi sonrası Kaymakam Burak Akeller tarafından şiddet gördüğünü iddia eden imam M.K., Türkiye’nin gündemine oturdu.

Diyarbakır

Diyarbakır Valiliği, Kulp ilçesinde Cuma Namazı Hutbesi sonrası imam M.K’nin darp edilmesi olayı ile ilgili Kaymakam Burak Akeller hakkında soruşturma...

Güncel

Kocaeli'de 17 yaşındaki öğrencisini dersi dinlemediği ve düzeni bozduğu gerekçesiyle darp eden öğretmenin yargılandığı davada karar çıktı.