Derik Haberleri

Derik haberleri ve güncel Derik gelişmeleri, Derik ile ilgili tüm video, Derik fotoğrafları ve Derik haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Mardin

Mardin’in Derik ilçesinde kayyım tarafından 4 milyon liraya yaptırıldığı iddia edilen kapı, rüzgara dayanamayıp dökülmeye başladı.

ASAYİŞ

Mardin’de birçok noktada başlayan yangınlar, yerleşim yerlerine doğru ilerliyor.

Mardin

Mardin’in Derik İlçesi’ndeki yangının çıkış sebebi, güvenlik kamerasına yansıdı.

Mardin

Mardin’in Derik ilçesinde 2 aile arasında kavga çıktı. Taş ve sopaların kullanıldı kavgada yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

Mardin

Derik ilçesinde DEDAŞ’ın uyguladığı elektrik kesintileri, yurttaşların tepkilerine neden oluyor.

Mardin

Mardin'in iki ilçesinde 9 ayrı noktada çıkan yangınlarda, bin 700 dönüm buğday ekili arazi yandı.

Mardin

Derik ilçesine bağlı Cevizpınar Mahallesi’nde Türkiye’nin ‘223’üncü tabiat Parkı’ ilan edilen Gap Şelalesi, ziyaretçi akınına uğradı.

Mardin

Mardin’in Derik İlçesinde, ‘Zeytin Anavatanına Dönüyor’ projesi kapsamında 98 üreticiye 3 gün boyunca teorik ve uygulamalı eğitim verildi.

Mardin

Mardin’in Derik İlçesi’ndeki gelincik çiçekleri görsel şölen oluşturdu.

Güncel

Mardin’in Derik İlçesi’nde bir çocuğun kaçırılmasına dair konuşan Eğitim Sen Derik Temsilcisi Türkan Gündoğdu, Milli Eğitim Bakanlığına ve İlçe Milli...

Yemek-yapma

Tarihte Bizanslılar, Romalılar, Artuklular gibi birçok medeniyetin egemenliği altına girmiş olan Derik, zeytiniyle ün salmış durumda.

ASAYİŞ

Mardin'in Derik ilçesinde meydana gelen kazada 21 kişinin hayatını kaybettiği, 47 kişinin yaralandığı iki kazaya ilişkin görülen davada şoför tahliye...