DTSO Haberleri

DTSO haberleri ve güncel DTSO gelişmeleri, DTSO ile ilgili tüm video, DTSO fotoğrafları ve DTSO haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

“15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı” için Diyarbakır’a gelen Erbil Valisi Omed Xoshnaw, DTSO ve DTB yönetimiyle bir araya geldi.

Diyarbakır

DTSO ve Mezopotamya Fuarcılık işbirliğiyle “15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı” başladı. Fuarda 200 bin ziyaretçi hedefleniyor.

Diyarbakır

DTSO Başkanı Mehmet Kaya, Büyükşehir Belediyesi borçlarından birinin Vakıfbank olduğunu, bankanın sanayiciler yerine kayyuma kredi vermesini eleştirdi.

Diyarbakır

Ankara'dan Diyarbakır'a uzanan güzergah boyunca seyahat tutkunlarına yeni deneyimler yaşatacak turistik trenin, 19 Nisan'daki ilk seferi öncesi tanıtım turu gerçekleştirildi.

Diyarbakır

DTSO Başkanı Mehmet Kaya, "Muhalefetin büyük başarısını görmek lazım. Ekonomik sorunlar ve güvenlikçi politikalar gözden geçirilmeli " dedi.

Diyarbakır

DTSO Bilim Eğitim Vakfı bünyesinde yürütülen AB destekli "Gençlerin Dijital Sektörlerde İstihdamının Arttırılması Projesi" başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da iş kadınları başkanını seçti . Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) 53 kişilik İş Kadınları Meclisi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına...

Diyarbakır

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Kürtçe’nin Kurmanci ve Zazaki lehçelerinde seçmeli ders seçen öğrenciler için tablet kampanyası süresini uzattı.

Diyarbakır

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ile Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB), Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nde (IKBY) işbirliklerin geliştirilmesi kapsamında Erbil...

Diyarbakır

Diyarbakır’dan en çok ihracatın yapıldığı yer olan Irak Federal Kürdistan Bölgesi’ni ziyaret eden DTSO ve DTB Heyeti, işbirliğini geliştirme kararı...

Diyarbakır

DTSO İş Kadınları Meclisi, 2 Mart Cumartesi günü 09:00 ile 16:00 saatleri arasında seçim yapacak.

Diyarbakır

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Mehmet Kaya, 2020-2023 yıllarına ait şirket verilerini açıkladı.