Düğün Haberleri

Düğün haberleri ve güncel Düğün gelişmeleri, Düğün ile ilgili tüm video, Düğün fotoğrafları ve Düğün haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Bursa

Bursa'da 2 ayrı düğün konvoyundaki kişiler yol keserek halay çekti. Sürücülerin çileden çıktığı anlar ise saniye saniye amatör kameraya yansıdı.

Erzurum

Erzurum'da düğünden bir gün önce yapılan eğlencede çıkan silahlı kavgada damat yaralandı.

Kocaeli

Kocaeli'de fotoğraf çekimi için yola çıkan gelin ve damat düğüne saatler kala kaza yaptı. Kazada damatla birlikte 5 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da hasat dönemi ve düğün sezonuyla birlikte altına talep artıyor.

Şanlıurfa

Maraş merkezli depremin vurduğu Adıyaman'da enkaz altından 54 saat sonra kurtarılan kadının düğününde büyük bir sürpriz vardı.

Şırnak

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde Jirki aşiretinin liderlerinden Cemil Öter'in kardeşi Özcan Öter (27) ile Merve Akpınar (23), 2 gün 2 gece...

Diyarbakır

Silvan’daki bir düğün töreninde kontrolsüz bir şekilde patlatılan havai fişekler faciaya neden oldu.

GENEL

Ankara'da gelinlik denemek artık ücretli oldu.

Gaziantep

Gaziantep’te TIR şoförü Alican Yıldırım’ın (25) düğününde arkadaşı tarafından piyasa değeri 15 bin TL olan TIR lastiği hediye edildi.

Diyarbakır

Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mehmet Yüksel, "Düğünlerde altın takılması geleneği ekonomik krizle birlikte yok olma tehlikesi altında" dedi.

Dünya

Bir düğünde akıl almaz anlar meydana geldi. Düğünde damat gelini öpünce aileler arasında çatışma çıktı.

ASAYİŞ

Düğün evinin bahçesinde onlarca insanın içinde hem oynayıp hem de havaya ateş açan 8 maganda yakalanırken, düğün evinde ise adeta...