Eşbaşkan Haberleri

eşbaşkan haberleri ve güncel eşbaşkan gelişmeleri, eşbaşkan ile ilgili tüm video, eşbaşkan fotoğrafları ve eşbaşkan haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi Eşbaşkanı Berivan Gülşen Sincar’ın, yurtdışına çıkmasına izin verilmedi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da düzenlenen dans etkinliğine saldırı olayı, gündemdeki yerini korurken, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Serra Bucak’tan açıklama geldi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Eş Başkan Serra Bucak, Feminist Kadın Grubu üyelerini ağırladı.

Hakkari

Hakkari Belediyesi'ne atanan kayyumu reddeden DEM Partili belediye meclis üyeleri, oy birliğiyle Viyan Tekçe’yi Eşbaşkan Vekili seçti.

GÜNDEM

Batman’ın İkiköprü Belde Belediye Eşbaşkanı Halil İbrahim Karabulut ve meclis üyelerinin DEM Parti’den istifa ettiği iddia edildi.

Diyarbakır

Avustralya Dışişleri ve Ticaret Bakanlığı İnsan Hakları Biriminden Leon Braun, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak’ı ziyaret etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi, sorunlarını dinledi, görüş ve önerilerini...

GÜNDEM

İçişleri Bakanlığı tarafından yerine kayyım atanan Mehmet Sıddık Akış’a 19 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

GÜNDEM

Gece saatlerinde Hakkari Belediyesi’ne baskın yapan polis, sabah saatlerinde Belediye Eşbaşkanı Mehmet Sıddık Akış gözaltına aldı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı birimleri ziyaret etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, belediye birimlerini denetlemeye devam ediyor.

Silvan Belediyesi Silvanlı SMA’lı Deniz Osmanoğlu’na umut olmak isteyen tüm hayırsever yurttaşları destek vermeye çağırdı.