Felaket Haberleri

felaket haberleri ve güncel felaket gelişmeleri, felaket ile ilgili tüm video, felaket fotoğrafları ve felaket haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Dünya

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 150'ye yükseldiği, kaybolanların sayısının ise 112 olduğu bildirildi.

Güncel

DEM Parti Şırnak Milletvekilleri Ayşegül Doğan, Nevroz Uysal Aslan ve Mehmet Zeki İrmez, Cizre’deki sel felaketi için Meclis Araştırması istedi.

Dünya

Brezilya’nın Rio Grande do Sul eyaletinde etkili olan şiddetli yağışların neden olduğu sellerde hayatını kaybedenlerin sayısı 13’e yükseldi.

ÇEVRE

Doğu Afrika ülkesi Kenya'da şiddetli yağışların yol açtığı sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısını 169'a yükseldi.

Dünya

Afrika ülkesi Kenya'da şiddetli yağışların yol açtığı sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısını 70'e yükseldi.

Dünya

Doğu Afrika ülkesi Tanzanya'da şiddetli yağışların yol açtığı sel felaketinde can kaybı 155'e, komşu Kenya'da ise 45'e yükseldi.

Dünya

Kazakistan’da baharın gelmesiyle eriyen kar, Aktöbe ve Kostanay şehirlerinde sele neden olurken, binlerce kişi helikopter ve botlarla tahliye edildi.

ÇEVRE

Bolu’nun Mengen ilçesinde belediyenin eski çöp döküm alanındaki çöp yığınlarına senelerdir kimse önlem almayınca bölge adeta felaketi yaşıyor.

Şırnak

Cizre ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar suyla doldu, sürücüler zor anlar yaşadı.

ÇEVRE

Kahramanmaraş depremlerinin üzerinden geçen 13 ayın ardından şehir merkezi dron ile görüntülendi. Şehrin son hali görenleri şok etti.

Antalya

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, hortum felaketinin yaşandığı Kumluca’da incelemelerde bulundu.

ASAYİŞ

Antalya'da dün akşam etkili olan sağanak yağış yaşamı felç ederken, denizden karaya ulaşan 2 ayrı hortum Demre, Kumluca, Finike ve...