Gasp Haberleri

gasp haberleri ve güncel gasp gelişmeleri, gasp ile ilgili tüm video, gasp fotoğrafları ve gasp haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da gasp çetesi, “Piyon” operasyonu ile çökertildi. Gözaltına alınan 9 şüpheli 6 ayrı dosyadan yargılanarak tutuklandı.

ASAYİŞ

Uşak'ta bir market çalışanı, gaspçılar tarafından sokak ortasında tekme tokat darp edilerek bıçaklandı.

Diyarbakır'da gasp, yaralama ve kurşunlama olaylarına karışan şahısları yakalamak için 'piston' adı verilen operasyon gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Mardin’de Irak plakalı araçları durdurup paralarını gasp eden çeteye düzenlenen operasyonda 2 şahıs tutuklandı.

ASAYİŞ

Kırşehir'de, bıçak kullanarak tehdit ettikleri kişilerin motosikletlerini çalan 2 kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

İstanbul'dan geldikleri Bolu'da otomobiline bindiği sırada iş adamını gasp eden 4 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Samsun'da silah çekerek servis minibüs şoförünü araçtan indiren ve aracı alıp kaçtıktan sonra terk eden şahıs, polis tarafından yakalandı ve...

Samsun

Samsun'da bir kişiyi darp edip cep telefonunu gasp ettikleri iddia edilen 2 kişi polisin takibi sonucu yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Döviz bürosu çalışanlarının aracına çarpan ve silah doğrultan zanlılar, yaklaşık 6 milyon TL'nin içerisinde bulunduğu çantayı alarak kayıplara karıştı.

ASAYİŞ

Ankara'da taksi şoförü 74 yaşındaki Ahmet Babalıoğlu, ücret ödemek istemeyen müşterisi tarafından öldüresiye dövülüp, parası gasbedildi.