Hatay Haberleri

Hatay haberleri ve güncel Hatay gelişmeleri, Hatay ile ilgili tüm video, Hatay fotoğrafları ve Hatay haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Hatay

Hatay'da TOKİ inşaatlarındaki duruma tepki gösteren Samandağlılar, "Biz bir daha sesimizi duyan var mı diye bağırmak istemiyoruz" dedi.

Hatay

Hatay’da zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda yabancı uyruklu dilencinin yarım günde 3 bin TL para topladığı tespit edildi.

Hatay

Hava sıcaklığının 40 dereceyi aştığı Hatay'da hasadına başlanan ve acısıyla ünü il sınırlarını aşan Samandağ biberi tarladan 25 TL’den alıcı...

Hatay

Hatay’da ülkeye yasa dışı yollarla giren 8 göçmen yakalandı. Bir araçta yakalanan 8 göçmenden üçünün bagajda taşınması dikkat çekti.

Asayiş

Hatay'da arkadaşlarıyla birlikte denize girdikten sonra kaybolan şahsın cansız bedeni bulundu.

Hatay

Hatay'da haşere ilaçlama uzmanı Mehmet Şirin, toplum içinde 'insan yüzlü örümcek' olarak bilinen köşeli yengeç örümceğini kavanozda besliyor.

Hatay

Hatay'da ağır hasarlı 5 katlı binanın kontrollü olarak yıkıldığı anlar kameraya yansıdı.

Hatay

Hatay'da iş makinesiyle yıkımı gerçekleştirilen 6 katlı bina, yıkım esnasında yan tarafında bulunan az hasarlı binanın üzerine devrildi.

Diyarbakır

Maraş depreminde yıkıma uğrayan Hatay'da hayırsever bir grup besici, Diyarbakır’daki yangın faciası mağdurlarına küçükbaş hayvan desteğinde bulundu.

Asayiş

Hatay’da tarım işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 20 kişi yaralandı.

Hatay

Hatay'da Asi Nehri'ni kaplayan su sümbülleri, kurutulduktan sonra İskenderun ilçesinde kadınların elinde örülerek sanat eserine dönüşüyor.

Hatay

Hatay'ın Defne ilçesinde yıkılan 6 katlı binanın kağıt gibi yerle bir olma anı cep telefonu kamerasına yansıdı.