Husumetli Haberleri

husumetli haberleri ve güncel husumetli gelişmeleri, husumetli ile ilgili tüm video, husumetli fotoğrafları ve husumetli haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde bir kıraathanede husumetliler arasında çıkan silahlı kavgada vurulan iki kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde otomobilinden indiği esnada husumetlisi tarafından tabancayla vurulan kişi kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Antalya

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir kişi, daha önce tartıştığı husumetlisi 4 çocuk babası adamı 12 kurşunla öldürerek kayıplara karıştı.

Güncel

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde husumetli iki aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 11 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Malatya’da husumetlileri ile kavga eden şahıs, kaçarken pompalı tüfekle sırtından vuruldu. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavgada, park halinde bir araca...

Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde yaklaşık 3 yıl önce gerçekleşen ölümlü olay nedeniyle husumetli iki aile, siyasi partiler ve kanaat önderlerinin...

ASAYİŞ

Adıyaman’da bir şahıs, pide fırınında karşılaştığı husumetlisini bıçaklayarak öldürdü.

Diyarbakır

Diyarbakır’da iki aile arasındaki husumet, siyasilerin ve kanaat önderlerinin devreye girmesiyle barışla sonuçlandı.

ASAYİŞ

Sakarya'nın Ferizli ilçesinde aralarında husumet olan iki kişi arasına çıkan kavgada bir kişi aldığı bıçak darbesiyle boynundan yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde karşılaştığı husumetlisini ve bir kişiyi silahla yaralayan şüpheli, polis merkezine giderek teslim oldu.