Işletme Haberleri

işletme haberleri ve güncel işletme gelişmeleri, işletme ile ilgili tüm video, işletme fotoğrafları ve işletme haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

İş camiası, Baro ve STK’lar, Filistin’e yönelik katliamları protesto etmek amacıyla işletmelerin basılmasını kınayarak, çağrı yaptı.

Diyarbakır

Sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan hamur işi yufkalar, Diyarbakır’da açılan bir işletmede yıllardır devam ediyor.

Diyarbakır

Türkiye’de en büyük ihracatçı firmaları listesinde ilk 500 firma arasına giren Ünteks Şirketler Grubu, Diyarbakır’da işçilerine jest yaptı.

Şırnak

Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, hemşirelik, işletme ve turizm işletmeciliği bölümleri için öğrenci alacaklarını açıkladı.

GENEL

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 2024 yılında gıda işletmelerine yönelik denetimlerde 227 milyon liranın üzerinde idari para cezası kesildiğini...

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu,Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve OPET iş birliğiyle hayata geçirilen "İşimiz Temiz...

Batman

Batman’da İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, gıda üretiminde uygunsuzluk yaptığı tespit edilen 10 işletmeye 204 bin 506 lira ceza kesti.

ASAYİŞ

Kars’ta Ramazan bayramı öncesinde tatlı üretimi yapan işletmeler denetlendi.

Diyarbakır

Kayapınar’daki bir sitenin çatı katında çıkan yangından sonra bina altındaki lahmacuncu belediye tarafından mühürlendi.

Diyarbakır

Diyarbakır İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Mehmet Halit Gülçer’in katılımıyla kentte gıda denetimi gerçekleştirilerek Ramazan ayı denetimlerine start verildi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenli gıdaya erişimini sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Diyarbakır’da Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesinde Tekstil Fabrikası Bir Öğrenim Alanına Dönüştürüldü.