Kamera Haberleri

kamera haberleri ve güncel kamera gelişmeleri, kamera ile ilgili tüm video, kamera fotoğrafları ve kamera haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Güncel

Bedensel engelli bir şahsın gizli kamera düzeneğiyle, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi tuvaletinde görüntü kaydettiği ortaya çıktı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da, bir tilkinin kent merkezine indiği anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde kafeye gidip cebindeki parayı tüm yapmak isteyen dilencinin üzerinden çıkan para şoke etti.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Kocaköy ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışan Remzi Ü.’ye otomobil çarptı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Şanlıurfa’da jandarmanın iki adrese düzenlediği operasyonda toprak altına gömülü halde çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 2 kişinin yaralandığı silahlı çatışma esnasında bir kıraathanedeki panik anları güvenlik kamerasına yansıdı.

İzmir

İzmir’de “laf atma” yüzünden çıktığı ileri sürülen kavgada bir kişinin hayatını kaybettiği olayın güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da ağır hasarlı binanın kontrolsüz yıkımı haberi sonrası güvenlik kamerasının açısının değiştirildiği ortaya çıktı.

Diyarbakır

Sokak ortasında iki öğretmen arasında çıkan tekme ve yumruklu kavga hakkında soruşturma başlatıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da minibüsün market önünde bekleyen 5 öğrenciyi önüne alıp markete girdiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Batman’da 2 şüphelinin çekçek ile yoldaki rögar kapağını çaldığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Adana’da çekildiği öne sürülen görüntülerde bir babanın oğlunu kemerle dövdüğü o anlar, saniye saniye görüntülendi.