Kayapınar Haberleri

Kayapınar haberleri ve güncel Kayapınar gelişmeleri, Kayapınar ile ilgili tüm video, Kayapınar fotoğrafları ve Kayapınar haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Kayapınar’da iddiaya göre A.H.P. (61), kızıyla kavga eden damadı S.G.’yi (35) barışmaları için eve çağırdı. S.G., burada silahla vurularak yaralandı.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi, 1992’de katledilen gazeteci Hafız Akdemir’in ismini parktan silen kayyumun kararına karşı yeni bir adım attı.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi, kendi bünyesinde faaliyet gösteren eğitim kurumlarında öğrencilere deneme sınavlarıyla ücretsiz destek oluyor.

Diyarbakır

Kayapınar’da 9 yıl önce HDP’li belediye meclisi tarafından bir parka verilen Hafız Akdemir adı, kayyum tarafından 2 yıl önce silindi....

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar ilçesinde tapu için tartıştığı damat kayınpederini silahla öldürdü. Eşi ve kayınvalidesini yaraladı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da konser veren dünyaca ünlü Rastak Grubu dinleyicileri mest etti.

Diyarbakır

Kayapınar İlçe Belediyesi, dünyaca ünlü müzik grubu olan Rastak'ın katılımıyla Diyarbakır'da konser düzenliyor.

Diyarbakır

Merkez Kayapınar ilçesinde iki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı.

Diyarbakır

DEM Partili Kayapınar Eş Başkanları Berivan Gülşen Sincar ve Cengiz Dündar, göreve geldikten sonra kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Diyarbakır

Kayapınar ilçesinde çocuk sürücülerin ciple 4 otomobile çarpıp kaçtıkları kaza, güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki parklar, çocuk oyun alanları ve süs havuzlarının bakımlarını gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Kayapınar’da villa inşaatında çalışan demir ustası Abdurrahman Ateş (43), iş makinesiyle taşınan inşaat demirlerinin üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.