Kozan Haberleri

Kozan haberleri ve güncel Kozan gelişmeleri, Kozan ile ilgili tüm video, Kozan fotoğrafları ve Kozan haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ADANA

Adana'nın Kozan ilçesinde deprem haftası nedeniyle Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından yapılan deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı.

ADANA

Adana’nın Kozan ilçesinde bir evde çıkan yangında anne ve iki çocuğu hayatını kaybederken, baba ise balkondan atlayarak canını zor kurtardı.

ADANA

Adana’nın Kozan ilçesinde bu yıl dalında kalan ve para etmeyen narenciyenin kabukları kurutulunca kilosu 20 liradan satılıyor.

ÇEVRE

Adana’nın Kozan ilçesinde Bekirce Göleti'nde her yıl ilkbahar ve sonbaharda ortaya çıkan endemik nilüfer çiçekleri, adeta görsel şölen sunuyor.

Güncel

Adana'nın Kozan ilçesinde bir haftada 8 yangın çıkan binada apartman sakinleri sopalı nöbete başladı.

Ekonomi

Adana’nın bereketli topraklara sahip Kozan ilçesinde mısır hasadı başladı, kavurucu sıcakta devam eden hasatta rekolte yüz güldürdü.

Güncel

Adana Kozan'da meydana gelen 5.5'lik depremde hasar alan bir caminin minaresine önce iş makinesiyle müdahale edildi, ardından halatla ikinci denemede...

ADANA

Kozan’da 5.6 büyüklüğünde meydana gelen depremden etkilenen Osmaniye'de paniğe kapılarak balkondan atlayan 2 kişi yaralandı. Dağlardan düşen kayalar nedeniyle Kozan-Feke...

ADANA

Saat 08.44'te merkez üssü Adana'nın Kozan ilçesi olan 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerden de hissedildi.

Ekonomi

Adana’nın Kozan ilçesinde, coğrafi işaret ile lezzeti tescillenen portakalın hasadı başladı. Dalında kilosu 5 TL olan Kozan portakalı verimiyle de...