Kozluk Haberleri

Kozluk haberleri ve güncel Kozluk gelişmeleri, Kozluk ile ilgili tüm video, Kozluk fotoğrafları ve Kozluk haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ÇEVRE

Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı Geyikli ve Değirmendere köyleri arasında yol açma çalışmalarına başlandı.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesinde dengesini kaybederek tarımsal sulama havuzuna düşen 7 yaşındaki çocuk, boğularak hayatını kaybetti.

Batman

Sason ve Kozluk ilçelerinde kardan kapanan 221 yerleşim yerinin yolu, İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışması ile yeniden ulaşıma açıldı.

Batman

Batman'ın Kozluk ilçesinde bir ahırda yangın çıktı. Ekipleri tarafından söndürülen yangında bir büyük baş hayvan telef oldu.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesindeki dağ köylerinde aşırı yağışlardan sonra kapanan yollarda karla mücadele çalışmaları devam ediyor.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesinde aşırı yağış sonrası yaşanan heyelanda kapanan yollar temizlendi ve yollarda oluşan göçükler onarıldı.

Batman

Batman’da karşıya geçmeye çalışan yaşlı adama tır çarptı.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesinde bir ev çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesinde "Anadolu semenderi" olarak bilinen ve nesli tükenme tehlikesi altında olan sarı benekli semender görüldü.

Batman

Batman’ın Kozluk ilçesinde bir grup çocuk, Filistinli çocuklara destek için kampanya başlattı.

Güncel

Batman’ın Kozluk ilçesinde taziyeden dönenleri taşıyan araça, husumetlileri tarafından çapraz ateş açıldı. İlk belirlemelere göre 2 kişi öldü, 5 kişi...

ASAYİŞ

Batman’ın Kozluk ilçesinde korucu başkanı Hamdullah Ergider, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.