Kriz Haberleri

kriz haberleri ve güncel kriz gelişmeleri, kriz ile ilgili tüm video, kriz fotoğrafları ve kriz haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, karar olmadan toplu ulaşımda zamlı tarifenin kabul edilmemesi gerektiğini belirtti.

ÇEVRE

İklim değişikliğinin en çok etkilediği ülkelerden biri olan Türkiye'de kuraklık, her geçen yıl artıyor.

Bağlar’da yıllardır çekçek arabalarıyla ağır yük taşımacılığı yapan hamallar, hayat pahalılığına karşı zor şartlarda yaşam mücadelesi veriyor.

DTO Başkanı Dr. Veysi Ülgen, hastanelerdeki yoğunluğu önlemek için hayata geçirilen onaylı randevu sisteminin de çözüm olmadığı söyledi.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, yüksek faiz oranları, kredi vaade farklarının düşürülmesi ve kredi kullanmak isteyen esnafların dosyalarına red...

İzmir’den Diyarbakır’a gezmeye gelen kadın, kalp krizi geçirdi. Dicle Üniversitesi’nde tedavi altına alınan hasta, tedavilerle tüm damarlar açılarak hayata tutundu.

GÜNDEM

Yargıtay Başkanlığı için bugün yapılan 36’ncı tur seçiminden de sonuç alınamadı.

DESOB Başkanı Alican Ebedinoğu, kentte son bir yılda bin 23 esnafın kepenk kapattığını belirterek, hükümeti uyardı. Ebedinoğlu, “Bıçak sırtındayız” dedi.

Diyarbakır'da davalık olan Doğal ve Organik Ürünler Pazarı'nın boşaltılması için pazarcı esnafa 15 günlük süre verildi.

Diyarbakır

Diyarbakır İş Konseyi Başkanı Mustafa Vural, "Faiz oranları ve BDDK’nın bankalara getirmiş olduğu kısıtlama nedeniyle araç satışları durma noktasına geldi"...

Diyarbakır

Kulp ilçesinde 23 Nisan törenlerinde kaymakam DEM Partili Meclis üyesinin protokolden kaldırılmasını istedi, CHP’li başkan töreni terk etti.

Diyarbakır

Amedspor’un bu hafta kendi evinde ağırlayacağı Iğdırspor karşılaşması nedeniyle, birçok bilet satış noktasında uzun kuyruklar oluştu.