MEB Haberleri

MEB haberleri ve güncel MEB gelişmeleri, MEB ile ilgili tüm video, MEB fotoğrafları ve MEB haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB), velilerin okul müdürü ve öğretmen randevularını dijital ortama taşıyan Okul Randevu Sistemi hayata geçirildi.

Diyarbakır

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyarbakır’da BİLSEM’de sahte sınav ve ek ders ücretleri alındığı iddiaları üzerine soruşturma başlattı.

GÜNDEM

Derince Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyalfest Türkiye üçüncüsü olan Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencilerinin yüzlerini buzlayarak paylaşım yaptı.

GÜNDEM

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Milli Eğitim Bakanlığı'nca ilkokul çocukları için başlattığı “Okulumda Sağlıklı Besleniyorum” uygulamasının ayrıntılarını duyurdu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) eğitimde milli ve manevi değerlerin ön plana çıkarıldığı “Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” kapsamında öğretim programları çıkarmayı...

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bakanlık yöneticileri ve 81 ilin milli eğitim müdürüyle istişare toplantısında bir araya geldi.

Eğitim

Milyonlarca veli ve öğrencinin merakla beklediği ara tatil düzenlemesine ilişkin ayrıntılar belli oluyor.

Diyarbakır

Okullarda sömestir tatilinden sonra ikinci dönem bu sabah başladı. Öğrenciler, 2 haftalık yarıyıl tatilinin ardından ders başı yaptı.

Diyarbakır

Hafta tatili ile ilgili öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin merakla beklediği açıklama Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geldi.

GÜNDEM

MEB, şimdi de Berat Albayrak’ın yöneticisi olduğu NUN Vakfı ile protokol imzaladı. Vakıf okullarda bilgi yarışması düzenleyecek.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı Yusuf Tekin, 18 Ocak’ta gerçekleştirilen mazerete bağlı yer değiştirme işlemlerinden yararlanamayan öğretmenlere ek yer değiştirme hakkı tanıdıklarını...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, belediye'ye ait olan 6 taşınmazı seçim öncesi milli eğitim müdürlüğüne 25 yıllığına tahsis etme kararı aldı.