Muş Haberleri

Muş haberleri ve güncel Muş gelişmeleri, Muş ile ilgili tüm video, Muş fotoğrafları ve Muş haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Muş

Muş’ta doğal olarak yetişen ve endemik bir tür olan Muş lalesi, havaların ısınmasıyla çiçek açarak ovayı kırmızıya bürüdü.

ASAYİŞ

Muş'ta evine giren ineklere tepki gösteren Ömer Y. (70), çıkan kavgada dövülerek öldürüldü. Olay ile ilgili biri amca oğlu 2...

ASAYİŞ

Muş’un Varto ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan otomobilde bulunan 4 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’a komşu Muş semalarında dün akşam saatlerinde görülen ve tanımlanamayan cisim panik yarattı.

ÇEVRE

Türkiye'nin önemli küçükbaş hayvan yetiştiriciliği merkezlerinden biri olan Muş'ta, ilkbaharın gelmesiyle birlikte yeşeren meralar koyun ve kuzuların sesleriyle şenlendi.

Muş

Muş merkez Taşo Mezarlığı yolunda iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.

ÇEVRE

Muş'ta kışın sert ve zorlu iklim şartlarına rağmen gece gündüz demeden elektrik arızalarını gidermek için çalışan Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim...

ÇEVRE

Muş'un yüksek kesimlerinde bir haftadır devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle tek katlı evler ve ahırlar kara gömüldü.

ÇEVRE

Muş’un Hasköy-Bitlis’in Mutki kara yolunda etkili olan kar fırtınası nedeniyle 5 araç içerisinde mahsur kalan 15 kişi ekiplerce kurtarıldı.

Muş

Muş'ta doğan 3 ayaklı oğlağa, sürü sahibi ve ailesi tarafından bebek gibi bakılıyor.

Muş

Muş-Erzurum karayolunda meydana gelen heyelan nedeniyle trafik akışı tek şeritli kontrollü sağlanırken, bölgede inceleme başlatıldı.

Muş

Muş'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle yolda mahsur kalan 32 araçtaki 90 kişi kurtarıldı.