Öldürüldü Haberleri

öldürüldü haberleri ve güncel öldürüldü gelişmeleri, öldürüldü ile ilgili tüm video, öldürüldü fotoğrafları ve öldürüldü haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Gaziantep'te bir kişi, alacak-verecek meselesi nedeniyle aralarında husumet bulunan şahıslar tarafından dövülerek öldürüldü. Olay sonrası 4 şüpheli gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Batman'da iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Şanlıurfa'dan kaçarak Mersin'e gelip evlenen 2,5 aylık hamile genç kadın, ağabeyi tarafından sokak ortasında silahla kafasından vurularak öldürüldü.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Sur İlçesi’ne bağlı Ağaçlıdere Mahallesi'ndeki seçim kavgasında öldürülen kişinin DEM Parti’nin sandık görevlisi olduğu öğrenildi.

GÜNDEM

Gezi Parkı Direnişi'nde eylemcilere palayla saldırdığı için "Palalı Sabri" adıyla tanınan Sabri Çelebi, Beyoğlu'nda silahlı saldırıda öldürüldü.

Güncel

Cumartesi Anneleri, eylemlerinin 982’inci haftasında, gözaltına işkence ile katledilen Abdullah Canan’ın faillerini sordu. İHD Şube Başkanı Gülseren Yoleri, İYİ Parti...

ASAYİŞ

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Belde Örgütü yöneticisi Ahmet Gün ile oğlu Abdurrahim Gün’ün içerisinde bulunduğu araç tarandı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da Müslüm Candan isimli bir kişi sahur vakti aracında silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti.