OTEL Haberleri

OTEL haberleri ve güncel OTEL gelişmeleri, OTEL ile ilgili tüm video, OTEL fotoğrafları ve OTEL haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Balıkesir

Balıkesir'de bir otelde sabah saatlerinde çıkan yangın paniğe neden oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır Otelciler Derneği Başkanı Deniz Güler, kentteki otellerin doluluk oranlarına ilişkin bilgi verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde kağıt toplayan iki çocuk, otel çalışanları tarafından sopalarla darp edildi.

GENEL

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bir otelde kalan Suriyeli kadın otel çıkışında sancısı tutunca, kapının önünde doğum yaptı.

ASAYİŞ

Samsun'da fiziksel engelli bir vatandaş, otel odasında silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

Isparta

Isparta’da bulunan 4 katlı otelin ikinci katında yangın çıktı. Yangın sonucu 1 kişi dumandan etkilenirken, otelde hasar meydana geldi.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, kuşlar için konaklama ve bakım hizmeti verilen güvercin otelinde çıkan yangında 300’e yakın güvercin öldü.

ASAYİŞ

Bir otelin çatısında çalışırken 21 metreden aşağıya düşen 26 yaşındaki inşaat işçisi Harun Çetin, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Güncel

Otele ait olduğu öğrenilen lojman tadilat sırasında çöktü. Binada kimsenin bulunmadığı olayda can kaybı ve yaralanan olmadı.

Güncel

Turizm belgesi olmayan otellerde düğün yapılamayacak.

Güncel

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde 5 yıldızlı bir otelde yangın çıktı. Oteldeki yerli ve yabancı turistler tahliye edilirken, itfaiye ekiplerinin yangını söndürme...

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, Diyarbakır’da 3 otel, 12 iş yeri, 55 konutu açık artırma ile...