Otopark Haberleri

otopark haberleri ve güncel otopark gelişmeleri, otopark ile ilgili tüm video, otopark fotoğrafları ve otopark haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GENEL

Aracınızın çekildiğini öğrenmek artık endişe verici bir durum olmaktan çıktı. SMS ve E-Devlet sayesinde çekilen araçlara kolayca ulaşılabiliyor.

AKSARAY

Aksaray’da aynı apartmanda ikamet eden 2 komşu arasında motosiklet park etme meselesi yüzünden çıkan taşlı sopalı kavgada 7 kişi yaralandı.

Kocaeli

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde açık otoparkta çıkan yangında hasarın boyutu günün ağarmasıyla ortaya çıktı.

Amedspor yönetiminden taraftara önemli uyarılar geldi. Kulüp, "Kuzey otoparkı kapalı olacak" açıklaması yaparken, özel araçla stadyuma gelenler içinde uyarı yapıldı.

Ankara

Ankara’da otoparktan mazgal çalan şüphelinin hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Kırşehir'in Mucur ilçesinde bunalıma giren genç otoparkta intihar etti.

ASAYİŞ

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde otopark yüzünden çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

Diyarbakır’da bir yediemin otoparkında 500’e yakın, tahmini 100 milyon lira değerinde onlarca araç, sahiplerini bekliyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki çekici, kurtarıcı ve güvenli otopark olarak hizmet veren firmaları denetledi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Havalimanı otopark mahalli kiralama ihalesi Yapılacağını Duyurdu.