Proje Haberleri

proje haberleri ve güncel proje gelişmeleri, proje ile ilgili tüm video, proje fotoğrafları ve proje haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da Dicle Nehri'nin tek kolu olan Sarım Çayı üzerinde yapılmak istenen HES projesi, Erzurum 2. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Diyarbakır

DTSO Bilim Eğitim Vakfı bünyesinde yürütülen AB destekli "Gençlerin Dijital Sektörlerde İstihdamının Arttırılması Projesi" başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da düzenlenen törenle “Kırsal Topluluklar Tarımla Birleşiyor” projesinin kapanışı yapıldı.

Zonguldak

Zonguldak’ta Karadeniz Ereğli Belediyesi eski Başkanı Murat Sesli, “Balı Turizm Platosu Projesi”ni açıkladı.

Batman

Batman’ın ev sahipliğinde düzenlenen TÜBİTAK 55. 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finali açılış programı ile başladı.

Diyarbakır

AK Parti'nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden, seçilirse 26 projesiyle ilk 5 yılda 60 bin kişiyi istihdam...

Mardin

Mardin'de esnaf olan Mahmut Ahi, başlattığı proje ile köy çocuklarına dürüm, hamburger, pizza gibi yiyecekleri götürecek çalışmanın ilkini yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda hayata geçirilen “Tarih Yazan Çocuklar” projesi devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, 2024 yılında yapılacak yatırım ve projelere ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da AK Parti Bağlar İlçe Belediye Başkan Adayı Bedirhan Akyol, en önemli projesinin kentsel dönüşüm ve TOKİ konutları olacağını söyledi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da güç katmayı hedefleyen, bölgedeki genç ve kadın katılımcılara sağlanabilecek fırsatlar vurgulanarak projenin yerel topluma olumlu etkileri Diyarbakır Ticaret Borsası...

Diyarbakır

Diyarbakır Okyanus Lisesi öğrencileri Yaren Kahramanoğlu, Faide Firdevs Akaydın ve Fatima Gül Akaydın, kansere karşı proje ile dünya birincisi oldu.