Sezgin Haberleri

sezgin haberleri ve güncel sezgin gelişmeleri, sezgin ile ilgili tüm video, sezgin fotoğrafları ve sezgin haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, beş bin nüfuslu Pirinçlik’te şebeke suyunun olmadığını açıkladı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, bugün Ergani’nin önceki dönem Belediye Başkanı Avukat Ramazan Kartalmış'ın gözaltına alınmasına tepki gösterdi.

Politika

Hakkari Belediyesi'ne kayyum atanmasına tepki gösteren Sezgin Tanrıkulu, "Vali kayyum olarak atanamaz" dedi.

Siyaset

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Kobanê Davası’nın siyasi bir intikam davası olduğunu ifade ederek, Selahattin Demirtaş ve arkadaşlarının tahliyesini istedi.

Diyarbakır

Güneydoğu Ekspres’i ziyaret eden Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yerel seçim sonuçlarını, kentin sorunlarını, tespitlerini ve çözüm önerilerine düşüncelerini anlattı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret etti.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Amedspor’un yarın ki Iğdır maçından sonra şampiyon olacağını söyledi.

Diyarbakır

Ligin ilk yarısında Diyarbakır'da 2 takım arasında oynanan maçı Kastamonuspor kazanmıştı. Maç sonucunda Amedspor taraftarı kazanan Kastamonuspor'u alkışlamıştı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin önünden belediye çalışanlarına seslendi.

Diyarbakır

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır’da ASİS zeka testi uygulamasının Valilik onayıyla ek ders ödeme onayı alarak kamunun zarara uğratıldığını açıkladı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır’da; “Burada valinin, diğer mülki idare amirlerinin doğrudan doğruya Adalet ve Kalkınma Partisi’nin üyeleri gibi...

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Bağlarda'ki Şehit Süleyman İyikul Ortaokulu'nda yaşanan iddiaları Meclis'e taşıdı.