Sıcaklık Haberleri

sıcaklık haberleri ve güncel sıcaklık gelişmeleri, sıcaklık ile ilgili tüm video, sıcaklık fotoğrafları ve sıcaklık haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'da yarın dışarı çıkacaklar dikkat. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Diyarbakır’ı bu bayram kavurucu sıcaklar bekliyor.

Diyarbakır

Meteoroloji, Diyarbakır başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki illerde Salı gününden itibaren hava sıcaklıklarının 4 ila 8 derce artacağını açıkladı.

ÇEVRE

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürü Şahin Şahbaz, yurt genelinde yaşanacak hava durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

ÇEVRE

Hava sıcaklığının gölgede 50 dereceye çıktığı Şanlıurfa'da, bunalan çocuklar, yasak ve tehlikeli olmasına rağmen süs havuzlarına girerek serinledi.

Diyarbakır

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verdiği bilgilere göre Diyarbakır'da yarın sıcaklığın 40 dereceye çıkacak.

Diyarbakır

Diyarbakır'da aniden bastıran sıcaklıklar konusunda Prof. Dr. Ahmet Kılıç, önemli uyarılarda bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) raporlarına göre, yaz değerlerine çıkan sıcaklıkların 5 derece düşmesi bekleniyor.

Aydın

Türkiye’nin en sıcak illerinden olan Aydın’da en yüksek sıcaklığın 32 derece olacağı tahmin ediliyor.

Diyarbakır

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının 24- 27 Nisan tarihleri arasında artacağını bildirdi.

HABERDE İNSAN

Adana’nın Kozan ilçesinde termometreler 30 derece ve üzerini göstermesi ile birlikte vatandaşlar daha serin olan Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli ilçelerinde ki...

GENEL

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ’da sıcaklıkların mevsim normallerinin 10 ila 15 derece üzerine çıkabileceği açıkladı.

ÇEVRE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, hafta boyunca sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerine çıkacağını belirterek vatandaşları uyardı.