Sporcu Haberleri

Sporcu haberleri ve güncel Sporcu gelişmeleri, Sporcu ile ilgili tüm video, Sporcu fotoğrafları ve Sporcu haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Spor

Globe Soccer Awards'ta 2023-2024 sezonun en iyi futbolcusu ödülünün adayları belli olurken, Türkiye’den kim listeye girdi?

Diyarbakır

Diyarbakır’da Kadın Voleybol ve Futbol Takımları çifte sevinç yaşadı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın Voleybol ve Futbol takımları başarılarına yenilerini ekledi.

ASAYİŞ

Kamyonet çarpması sonucu hayatını kaybeden 24 yaşındaki üniversite öğrencisi Zeliha Güneş'in, 5 gün sonra düzenlenecek olan 11. Yeşilay Bisiklet Turu'na...

Diyarbakır

Diyarbakır'da düzenlenen okul sporları boks müsabakalarında, Bismilli sporcular başarı elde etti. Toplamda 7 altın ve 3 gümüş madalya kazanan sporcular,...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Karaman’da düzenlenen Ümitler Kuraş Türkiye Şampiyonasında derece elde etti.

Spor

Diyarbakırlı sporcular, Van’da düzenlenen Okul Sporları Küçükler Judo Grup müsabakalarında derece elde etmeyi başardı.

Diyarbakır

Diyarbakır ‘da ücretsiz spor okullarında eğitim gören Cimnastik Kulübü öğrencileri derece elde etti.

Bitlis

Bitlis’in Tatvan ilçesinde yaşayan ve Unilig Türkiye Muaythai Şampiyonasında birinci olan Gamze Korkmaz, dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Diyarbakır

Diyarbakırlı tekvando sporcuları, Diyarbakır’da düzenlenen il birinciliği müsabakalarını kazanarak Bölge Şampiyonası katılmaya hak kazandı.

Spor

Lübnan'da düzenlenen FIS Kupası'na katılan Muşlu sporcu Amed Oğlağo, büyük bir başarıya imza atarak 3 madalya birden kazandı.

Spor

Diyarbakır’da 12 sporcu, müsabakalarda elde ettiği dereceler sayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitim Merkezi’ne girmeye hak kazandı.