Tekme Haberleri

tekme haberleri ve güncel tekme gelişmeleri, tekme ile ilgili tüm video, tekme fotoğrafları ve tekme haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Trabzon’un Of ilçesinde kimliği belirsiz bir kişinin, tekmeleyip, ezerek öldürdüğü yavru kediyi otların içine fırlattığı anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Adıyaman’da bir düğün töreninde gelin ve damat tarafının bir birine saldırması sonucu 5 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da husumetli iki taraf arasında çıkan yumruklu ve bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 2 şüpheli gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Esenler'de bir grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönerken birbirlerine tekme tokat saldıran gruptan 1 kişinin...

ASAYİŞ

Antalya’nın Alanya ilçesinde iki kişi arasında çıkan tartışma, yumruklu tekmeli kavgaya dönüştü. Kavga anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da iki grup arasında çıkan tekme, tokat ve yumruklu kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Manisa'da trafik polisi, uygulama noktasından kaçmak isteyen ehliyetsiz sürücü 17 yaşındaki E.E.'yi tekmeleyip, yere yatırdı.

ASAYİŞ

Şanlıurfa’da, aralarında kız öğrencilerin de bulunduğu iki grubun tekmeli- tokatlı kavgası cep telefonu kamerasıyla kayda alındı.

Diyarbakır

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), kamuoyunda infial yaratan Bursaspor’un 77 numaralı oyuncusu Mustafa Genç’in Diyarbekirsporlu Cem Çelik’e attığı uçan tekmeyi görmezden...