Temizlik Haberleri

temizlik haberleri ve güncel temizlik gelişmeleri, temizlik ile ilgili tüm video, temizlik fotoğrafları ve temizlik haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Kentin en büyük ilçesi olan Kayapınar’da belediye, tüm cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı.

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, selin yaşandığı Cizre ilçesinde 71 konutun bodrum katındaki suyu tahliye ederek çamurlu 22 caddeyi temizledi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi temizlik ekipleri, Sur ilçesindeki tarihi mekanlarda çevre temizliği gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki ana arterlerde kırılan ve eksik olan yerlere çöp kovaları yerleştirmeye başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde başlattığı temizlik kampanyası kapsamında Yenişehir ilçesindeki Ofis altgeçidini temizleyerek köpüklü su ile yıkadı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, temizlik ekipleriyle birlikte Bağlar ilçesi Dörtyol’da temizlik kampanyasının startını verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçe belediyelerinin desteğiyle kent genelinde temizlik kampanyası başlatacak.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri Dicle Nehri çevresine bırakılan atıkları yürüttüğü çalışmayla temizledi.

GENEL

Uzmanlar, temizlik yaparken belli bir düzen içinde çalışmayı ve ara vermeyi önerdi.

Gaziantep

Gaziantep’te Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlar tarafından ziyaret edilen mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışması yapıldı.

GÜNDEM

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlığına seçilen Abdullah Zeydan’a mazbata verilmemesi üzerine kentte iki gündür süren protestolar sonucu biriken çöpler kent halkı...

Diyarbakır

Seçimlerden sonra DEM Parti’nin kazandığı bazı ilçelerde toplanmayan çöpler, vatandaşların tepkisine neden oluyor.