Yeni Haberleri

Yeni haberleri ve güncel Yeni gelişmeleri, Yeni ile ilgili tüm video, Yeni fotoğrafları ve Yeni haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır merkez tarihi Suriçi’nde bulunan Dabanoğlu mahallesindeki yeni yapılar harabeye dönüştü.

Spor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor’da sezon başında görev yapan Teknik Direktör Serdar Bozkurt, Iğdır FK ile anlaştı.

Güncel

Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan'ın görev süresinin dolacak olması nedeniyle yeni başkan bugün seçilecek.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde vatandaşların alışverişlerini olumsuz hava koşullarından etkilenmeden yapabilmeleri için 720 metrekarelik alanda kalıcı semt pazarının yapımına başlandı.

GÜNDEM

Merkezi yönetim kapsamındaki kamu idarelerinin muhasebe birimlerine teslim edilmek üzere düzenlenen teminat mektuplarına ilişkin süreçlerin elektronik ortamda yürütülmesine yönelik usul...

Güncel

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir caminin avlusunda yeni doğmuş bir kız bebek bulundu.

Ekonomi

Tarım ve Orman Bakanlığı tüketiciyi yanıltan, kafasını karıştıran etiketleri mercek altına altına aldı. Marketlerde etiketlere standart getirecek adım atılıyor. "…...

Güncel

Zorunlu trafik sigortasında riskli basamaklarda yer alan sürücülerin poliçe sorununa çözüm için geliştirilen "Sigorta Aracıları Teklif Platformu" başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için, açık hayvan pazarı ve mezbaha inşa edildi.

GÜNDEM

AK Parti, yargıya yönelik düzenlemeler içeren ve yaklaşık 40 maddeden oluşan kanun teklifini bu hafta TBMM Başkanlığına sunacak.

Güncel

Evlendirme dairelerinde Elektronik Kimlik Doğrulama Sistemi dönemi başladı. Artık evlilik başvurularında, kişilerin T.C. Kimlik Kartı doğrulaması KEC cihazları ile yapılacak.

Güncel

Kahramanmaraş depremlerini en derinden hisseden Adıyaman'da şehrin bin 115 metre üzerinde yükselen yeni yerleşim yeri, binlerce depremzedeye yeni umut oldu.