Yenişehir Haberleri

Yenişehir haberleri ve güncel Yenişehir gelişmeleri, Yenişehir ile ilgili tüm video, Yenişehir fotoğrafları ve Yenişehir haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesinde iki kişi, biri bıçakla diğeri de silahla birbirine saldırdı. Saldırıda kavgaya karışan 2 kişi de yaralandı.

Diyarbakır

Merkez Yenişehir ilçesinde yıldırımın düştüğü depoda çıkan yangın, itfaiyenin 3 saatlik müdahalesi ile söndürüldü.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde otomobil ile minibüsün çarpıştığı kazada 1’i ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.

Spor

Diyarbakır’da Yenişehir Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatı’nın desteğiyle 6 yeni spor tesisleri kuruyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’da, Yenişehir Belediyesinde kayyım dönemindeki 2 başkan yardımcısının ne olacağı merak konusuydu. O 2 yardımcı görevden alınarak, yerlerine meclisten 3...

Diyarbakır

Yenişehir İlçesi Kooperatifler Mahallesi Muhtarı Fatima Kantar (40), 8 kadın azası ile birlikte mesaiye başladı.

Diyarbakır

Depremde hasar gören bir binanın yıkımı nedeniyle Yenişehir İlçesi’ndeki iki cadde ve bir bulvar, trafiğe kapatılacak.

Diyarbakır

Merkez Yenişehir İlçesi’nde cadde üzerinde silahlı saldırıya uğrayan bir kadın ağır yaralandı.

Diyarbakır

Yenişehir’in Kooperatifler Mahallesi'nde azalarının hepsi kadınlardan olan muhtar adayı Fatima Kantar, "Kadınların elinin dokunduğu bütün çalışmalar başarıyla sonuçlanır" dedi.

Diyarbakır

Yenişehir İlçesi’ndeki 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nde ise derslere giren bazı vakıf yöneticilerinin usulsüz ders verdiği öğrenildi. Yaşanan gerilim soruşturmalık...

Diyarbakır

Yenişehir Belediyesi, Diyarbakır Müze Müdürlüğü ile işbirliğinde hayata geçirdiği Tarihe Yolculuk Müze Gezi Projesi kapsamında kazı etkinliği düzenledi.

Diyarbakır

Binlerce işsizin bulunduğu Diyarbakır’da, merkez Yenişehir İlçe Belediyesi ihtiyaç sahipleri için önemli bir karar aldı.