Yoğunluk Haberleri

yoğunluk haberleri ve güncel yoğunluk gelişmeleri, yoğunluk ile ilgili tüm video, yoğunluk fotoğrafları ve yoğunluk haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'ın tarihi Suriçi'nde bulunan Gazi Caddesi'ne son kez bayram alışverişe gelen vatandaşlar yoğunluk oluşturdu.

Diyarbakır

Kurban Bayramı tatiline sayılı günler Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde gidişten çok geliş hareketliliği yaşanmaya başladı.

GENEL

Ramazan Bayramı tatilinden dönüş yapan vatandaşlar, Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde akıcı yoğunluk oluşturuyor.

GENEL

Ramazan Bayramı’nda seyahat eden vatandaşların dönüşlerinin başlamasıyla birlikte Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yoğunluk oluştu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bayram yoğunluğu nedeniyle Suriçi’ne giden yollarda yoğun araç trafiği oluştu.

Diyarbakır

Diyarbakır'da bayram yoğunluğu ve sağanak yağıştan dolayı ulaşım çilesi yaşanıyor. Rögarların kapakları patlarken, caddeleri ise su bastı.

AKSARAY

Ramazan Bayramı’na saatler kala yoğunluk yaşayan berberler geç saatlere kadar mesai yaparken, her berber dükkanında günde yaklaşık 200 kişi tıraş...

Konya

Konya'da bayram alışverişini son günlere bırakan vatandaşlar, çarşı pazarda, yollarda ve şehrin birçok noktasında yoğunluk oluşturdu.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki berberlerde Ramazan bayramı öncesinde yoğunluk başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte terzilerde hareketlilik başladı. Vatandaşlar bayram alışverişinin bir parçası olarak yeni giysilerini terzilere yaptırmak için terzilere...

GENEL

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala Çankırı’da tatil için başka şehirlere gitmek için yola çıkacak vatandaşlar oto sanayilerde yoğunluk oluşturdu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bayram tatili dolayısıyla birçok otobüs firması ek sefer koydu.