Alınan bilgiye göre Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Cem Keskin, Kars Gazipaşa Ortaokulu’nu ziyaret etti. Keskin, bu ziyarete dair fotoğraf paylaşarak, altına şu notu paylaştı: “Sizin uyuşturucuya alıştırmaya çalıştığınız, terör örgütlerinin kucağına ittiğiniz, LGBT gibi ahlaksızlıklara terk ettiğiniz gençlerimizi sizden koruyacağız! Bu vesileyle bir kere daha bütün Türk gençliğini dünyanın en büyük gençlik teşkilatı Ülkü Ocaklarının bir parçası olmaya davet ediyorum.”

Kars Ve Afyon’da Skandal Görüntüler1


KYK’DA KARŞILAMA TÖRENİ

Afyonkarahisar'da da Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı Tınaztepe Erkek Öğrenci Yurdu'nu ziyaret eden Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kaan Diler'e "karşılama töreni" düzenlendi. Diler, Yurdun girişinde güvenlik görevlileri ve beraberindeki grup adeta "esas duruş"a geçerek Diler’in gelişini bekledi. Diler'le tokalaşan özel güvenlikler, "törende" Diler'in peşinden yürüdü.
İki yana sıraya girmiş bazı kişiler de MHP'nin simgesi "bozkurt" işareti yaparak Diler'in geçişini bekledi. Diler'in daha sonra yurda girdiği ve müdür tarafından makam odasında karşılandığı belirtiliyor.

Editör: Ali Çekdar KORKMA