Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun doğum gününü kutlamak için bir araya geldiği isimlerden ve aynı zamanda Kaygılaroğlu'nun daha önce oynadığı bir dizide partneri de olan Nesrin Cavadzade'yle videolu paylaşımı gündem konusu oldu.

Aynı videoda Cavadzade dans ederken göğsüne para sıkıştıran oyuncu Bora Akkaş da, gelen tepkilerden sonra sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla hamile eşinden özür diledi.

VİDEO GEÇEN SENEYE AİT

Videoda Cavadzade’ye para taktığı anların da yer aldığı oyuncu Bora Akkaş, "Bunun eşimin doğuma bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Söz konusu videonun geçen sene çekildiğinin altını çizen Bora Akkaş, "Neden bu video bilmiyorum. Bu aramızdaki bir şakaydı" dedi.

'ARAMIZDA BİR ŞAKAYDI, NESRİN'E PARA TAKMAK NE HADDİME'

Gelen eleştirileri anladığını belirten Akkaş’ın açıklaması şöyle:

"Nesrin’in Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş. Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümünden anlaşılmıyor olabilir ama bu aramızdaki bir şaka idi. Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime.

Videonun çekildiği tarih, oturduğumuz masa arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan her şeyi anlıyorum. Bunun eşimin doğuma bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum. Konu sadece Uraz’ın doğum günü olmalıydı.

Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim."