Diyarbakır takımlarının kamp masrafları yine Özdemir'den

Amedspor ve Diyarbekirspor’un Antalya’da yapacağı devre arası ikinci etap kamp çalışmalarının giderleri Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir tarafından karşılanacak. İki takım da Özdemir’in sahibi olduğu otellerde kamp yapacak.

Özdemir, yıllardır başta Doğu ve Güneydoğu takımları olmak üzere Türkiye liglerinde yer alan birçok kulübün kamp masraflarını karşılıyor.

Ligin ilk yarısında 24 puan toplayarak devreyi 8. sırada tamamlayan Amedspor, devre arası kampını iki aşamalı olarak Antalya’da gerçekleştirecek. Kampın ilk etabı 25-31 Aralık tarihleri arasında, ikinci etabı ise 2-14 Ocak tarihleri arasında yapılacak.

Mirage Park Otel’de yapılacak olan kamp Antalya’ya giden Amedspor, dün ilk etap kamp çalışmasın yaptı.

Yarıyıl tatili nedeniyle 1 Ocak gününü izinli olarak geçirecek olan Amedspor, 2 Ocak’ta ise ikinci etap kampa başlayıp lige hazırlık çalışmalarını hızlandıracak.

Diyarbekirspor, kendi evinde başlıyor

Ligin ilk yarısını 25 puanla 6.sırada tamamlayan Diyarbekirspor ise önce kendi tesislerinde çalışacak, ardında Antalya’ya gidecek. Diyarbakır’daki çalışmalarına dün başlayan Diyarbekirspor,31 Aralık’a kadar burada çalışacak. Daha sonra futbolculara iki gün izin verilecek. Ardında 3 Ocak’ta Antalya’da toplanacak olan Diyarbekirspor, iki haftalık kamp gerçekleştirecek.

Ayrıca desteğinden dolayı Amedsportif Faliyetleri ve Diyarbekirspor Nihat Özdemir’e teşekkür etti. (AJANSLAR)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol