Letonya beraberlik golü atınca Kızıltepeli Fırat Kendini yaraladı

İkinci golü bulan Litvanya umutlanırken sahada millilerimizi bir kaygı sardı ve bu psikolojik durum taraftarı da ekran başına sarmaya başladı. Bu ortamda Letonya ceza alanında karambol içerisinde bulduğu pozisyonu değerlendirerek skoru 3-3’e getirdi.

Ekran başında karşılaşmayı seyreden taraftarlar kahrolmaya başladı, sinirler gerildi. Sinirlenen taraftarlardan biri de Kızıltepeli Fırat Aktaş oldu.

İpeoyolu Ortaokul 8.sınıf öğrencisi Fırat Aktaş, Letonya’nın beraberlik golünün bulmasıyla iyice sinirlendi ve ayağını evdeki dolaba çarparak kendini yaraladı.

“Ekran başında milli maçları izlemek benim için çok heyecan verici. Şenol Hoca ve kurduğu takımla gurur duyuyorum. Oynanan futboldan büyük bir keyif diliyorum. Hollanda ve Norveç karşısında alınan galibiyetlerle serini devam edeceğine kendimizi şartlandırmıştık. Skor 3-1 olunca keyfimize diyecek yoktu. Ancak ilerleyen dakikalarda 3-2 derken 3-3 oldu skor ve sinirim de başladı. Bu dakikalarda kendimi tutamadım ve tepki olarak ayağımı dolaba vurdum. Hastaneye kaldırıldım. İlk tespitlere göre ayak parmaklarımda kırıklar olduğu açıkladı doktor. En az on gün yürüyemeyeceğim” diye konuşan Fırat Aktaş, kalan maçlarda milli takımın galibiyet serisine devam edeceğine inancının tam olduğunu belirterek Şenol Hoca’ya selam yolluyorum ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol