TÜFAD  Diyarbakır Şube Başkanlığı'na yeniden Karakaş seçildi

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği( TÜFAD) Diyarbakır Şubesi' Diyarbakır tarihi yeri olan Kervan Saray Otelin'de  yapıldı Olağan Genel Kurul toplantısına Diyarbakır Sur Belediye  Başkanı Abdullah Çiftçi, Diyarbakır  Büyükşehir Spor Daire Başkanı Mehmet Kesen, ASKF  Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi Dayan , TFF Bölge Müdürü  Serkan Baykan  ve yoğun delege katılımı gerçekleşti.Toplantı sonrası TÜFAD Başkanı Abdulsamet Karakaş Diyarbakır Sur Belediye Başkanı Abdullah Çiftçi plaket Takim ederken.ASKF  Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi  Dayan ise Diyarbakır  Büyükşehir Spor Daire Başkanı Mehmet Kesene Plaketini takdim etti.

Doğan Ağalday başkanlığında Ahmet Öner ile Muzaffer Ensarioglu 'dan oluşan divan heyetinin oy çokluğuyla kabul edilmesinden sonra, Antrenör Bülent Şeyhup Balıkçı faaliyet raporunu okuması ardından divan Başkanı Doğan Ağalday delege liste istemesi sonrası  Saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasından ardından Olağan  Gene Kuruluna başlandı.

Karataş  çiftçi ‘ye ve Kesen’e teşekkür etti

Eski Başkan Abdulsamet Karakaş divana listesini sundu ve yapılan açık oylamada 6'inci kez TÜFAD Diyarbakır Şube Başkanı seçilerek. Güven tazeleyen Karakaş, seçimden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında,  "Öncelikle buraya katılarak bizleri onurlandıran Diyarbakır Sur Belediye  Başkanı Abdullah Çiftçi ye, Diyarbakır  Büyükşehir Spor Daire Başkanı Mehmet Kesene, ASKF  Diyarbakır Şube  Başkanı Remzi  Dayana , TFF Bölge Müdürü  Serkan Baykana  ve yoğun  katılım sağlayan siz Antrenörler arkadaşlarımıza  Teşekkür  eder şükranımı  sunarım. Ve  bana bir kez daha güvenerek  bir kez  daha hizmet için şans verdiğiniz için sizlerede tekrardan teşekkür ediyorum. Hep birlikte ve el birliği ile varız dedi” dedi.

TÜFAD'ın yeni seçilen yönetim kurulu Başkanı Abdulsamet Karakaş ve Yönetim kurulu üyeleri  Recep Bayık, Nurettin şero, Fetullah Onat, Nevzat Türker,  Murat Yelimlieş, Veysi  çakır,Mehmet Deri. Ramazan Koç, Kenan Dişli, Şuayip Balıkçı, Enver Aylak, Abdurrahman Kızılay ,Fehmi kalender ve Vedat Günaydin 'dan oluştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol