ÖZEL HABER - Ali Çekdar KORKMA

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor Başkanı Azizi Elaldı, şampiyonluk havasının kentte hakim olmasını isteyerek esnaflara çağrıda bulundu. Elaldı, AmedStore’den bayrak, atkı, flama, forma veya bayrak alınmasını ve işyerinin herhangi bir yere asılmasını isteyerek, “Herkes kendi dükkanına, lokantasına Amedspor’un formasını, bayrağını assın. Gelen turiste de bu algıyı, şampiyonluk havasını yayalım’’ dedi.

Esnaf, Amedspor’a, “Ser Çava” Dedi2

DESOB DA DESTEK VERDİ

DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu da bu kampanyayı destekleyerek çağrıyı yineledi. Ebedinoğlu, “Esnaf ve sanatkarlar bütün takımlarına sahip çıkmalı. Özellikle şampiyonluk yolunda şu anda mücadele eden Amedspor’la bir dayanışma içerisinde olup, tamamen siyasetten ari bir anlayış içerisinde bu takımlarımızın desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

ESNAF İŞYERİNE FORMA ASTI

Kentteki esnaflar Amedspor Başkanı Aziz Elaldı ve DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu’nun flama kampanyası çağrılarına “Ser Çava” diyerek dükkanlarını Amedspor flamalarıyla donattı. Esnaflar, “Şampiyonluk havasına girdik. Sezon sonuna kadar flamalarımız asılı kalacak. Şampiyonluk bu kente yakışır” dedi.

Editör: Ali Çekdar KORKMA