Çağrı Haberleri

Çağrı haberleri ve güncel Çağrı gelişmeleri, Çağrı ile ilgili tüm video, Çağrı fotoğrafları ve Çağrı haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, Kobani Davası'ndaki kararları tanımadıklarını, Adana, Diyarbakır ve İstanbul’da eylem yapacaklarını açıkladı.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır İl Örgütü, Kobani Davası'ndan çıkan kararları protesto etmek için kitlesel basın açıklaması düzenleyecek.

Diyarbakır

Diyarbakır Merkez Suriçi’ndeki DİTAV’ın Kültür ve Sanat Merkezi’nin bitişiğinde bulunan elektrik direği, can ve mal güvenliğini tehdit ediyor. DİTAV’ın ikinci...

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen,“Cumartesi Anneleri'nin eylemlerine izin verin” çağrısı yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Kürt Dil Bayramı’na ilişkin açıklanan deklarasyonda, Kürtçe'nin eğitim dili olması için mücadelenin yükseltileceği vurgulandı.

Eğitim

HEZ-KURD Derneği Başkanı Suphi Özgen, Kürtçe öğretmen talebiyle Milli Eğitim Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı'na dilekçe gönderilmesi çağrısı yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da okuyucularına kitabını imzalayan Yüksel Avşar, aslen Diyarbakırlı olduğunu belirterek, Kürtlerin birliği için çağrıda bulundu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 24 yıl önce taziyelerde yemek uygulamasını ilk başlatan Liceliler Derneği, gerçekleştirdiği Genel Kurul’da örnek bir karar aldı. Bundan böyle...

Diyarbakır

Sezgin Tanrıkulu, TBMM Genel Kurulu'ndaki konuşmasında Diyarbakır Bağlar'daki "Polis Okulu" arazisinin parka çevrilmesi talebini gündeme getirdi.

Politika

DEM Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Diyarbakır’ın Hani ilçesinde yaşanan elektrik kesintilerine dikkati çekti.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin önünden belediye çalışanlarına seslendi.

GENEL

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklardan "güvenlik", "istihbarat" ve "gizli ajan" kelimelerini, resimle...