Aday Haberleri

aday haberleri ve güncel aday gelişmeleri, aday ile ilgili tüm video, aday fotoğrafları ve aday haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Politika

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın, 3. Olağanüstü Kongre’ye dair gerçekleştirdiği basın açıklamasında genel başkanlığa aday olduğunu duyurdu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da AK Parti milletvekili adayı gösterilen ve HDP binası önünde aylarca eylem yapan Ayşegül Biçer, Büyükşehir Belediyesi önünde hakaretler savurdu.

Diyarbakır

Fenerbahçe başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım’ın ekibi, toplantı yaptığı Diyarbakır’daki delegelerden destek aldı.

Amedspor Başkanlığı'na aday olan Nedim Şimsek ve Ali Rıza Yıldırım, mevcut başkan Aziz Elaldı’nın yeniden başkanlığa adaylığını açıklamasının ardından adaylıktan...

4 Haziran’da gerçekleşecek Amedspor kongresine kulüp yöneticisi Ali Rıza Yıldırım’ın da başkanlığa aday olduğu öğrenildi.

Anne adayları için düzenlenen Memorial Doğuma Hazırlık Kursları, tüm anne-baba adaylarının katılımına açık ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Aziz Elaldı, Amedspor’da 4 Haziran’da yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurul’da aday olmayacağını açıkladı.

ÖSYM, engelli öğrencilerin tamamı için 2025'te başlayacak ek sürenin, 8-9 Haziran'daki YKS'de uygulanmasına karar verdi.

Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinliklere ilgi artarken, Diyarbakır'daki gelin adaylarının tercihi ise prenses modeli oldu.

Aydın

Aydın’da muhtarlık seçimlerini kazanan ve sabıkası olduğu gerekçesiyle mazbatasını alamayan Ramazan Aydın, seçimin yenilenmesini istedi.

Spor

Eski Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığına adaylığını açıkladı.

HABERDE İNSAN

Kırşehir'de kendisine oy vermeyen baldızı ve bacanağına yazdığı şiirle sitem eden çoban film teklifi aldı.