Anzele Haberleri

anzele haberleri ve güncel anzele gelişmeleri, anzele ile ilgili tüm video, anzele fotoğrafları ve anzele haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Yaz boyunca çocukların serinleme ve eğlenme yeri olan Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki tarihi Anzele havuzunda sular azaldı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da hava sıcaklıklarının 43 dereceyi görmesiyle birlikte Anzele Suyu doldu taştı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da sıcaklardan bunalan çocuklar, tehlikeli ve yasak olan süs havuzlarında serinliyor.

Diyarbakır

Diyarbakır'da Anzele Havuzu'ndan sonra Anıt Park’taki fıskiyeli havuz da sıcak havalarda serinlemek isteyen çocukların yeni gözdesi oldu.

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi, Sur ilçesinde yurttaşların uğrak noktalarından Anzele Parkı’nda bakım, onarım ve peyzaj çalışması yürüttü.

Diyarbakır

Sur ilçesinde hakkında kamulaştırma kararı verilen Anzele Parkı çevresindeki yapıların sahipleriyle toplantı yapıldı.

Diyarbakır

Sur ilçesindeki tarihi Anzele Parkı’ndaki süs havuzuna yasak ve tehlikeli olmasına karşın çocuklar bu yıl da serinlemek için girmeye başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da hava sıcaklığının birden yükselmesiyle çocuklar, merkez Sur ilçesindeki Anzele Parkı'ndaki süs havuzunun yolunu tuttu.

Diyarbakır’ın Sur İlçesin’de kışın ortasında, “Hava sıcak” deyip tarihi Anzele suyuna giren çocuklar, çıktıktan sonra titreyerek röportaj verdi.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, çocukların yaz sıcağında serinlemek için tercih ettiği tarihi Anzele Suyu’nda kış aylarının gelmesiyle çocukların yerini balıklar aldı.

Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde 90 konut ve 12 işyeri hakkındaki yıkım kararı, Bölge İdare Mahkemesi’ne yapılan itirazdan sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından...

Afrika sıcaklarının etkisi altındaki Diyarbakır’da tatile ya da ücretli yüzme havuzuna gidemeyenler, soluğu Anzele Suyu’nda alıyor.