Aranan Haberleri

aranan haberleri ve güncel aranan gelişmeleri, aranan ile ilgili tüm video, aranan fotoğrafları ve aranan haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Bursa

Bursa’da hakkında 41 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da GBT sorgusunda verdiği kimlik numarası ile sistemdeki fotoğrafı örtüşmeyen Beşir Ç. (19), kaçmaya çalışırken yakalandı.

ASAYİŞ

Van’da polis ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda 372 kişi yakalandı, bunlardan değişik suçlardan aranan 22 kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde 4 ayrı suçtan aranan ve hakkında 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası bulunan şüpheli sahte...

ASAYİŞ

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü'nün asayiş uygulamalarında uyuşturucu ve ruhsatsız silahlar ele geçirilirken, çeşitli suçlardan aranan 10 şahıs tutuklandı.

ASAYİŞ

Manisa il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik emniyet ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, gözaltına alınan 42 kişiden 24'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Antalya'da, polis ekipleri tarafından aranan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda, 520 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Hakkari’de “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama’’ suçundan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da hırsızlık suçundan 30 yıl 9 ay 2 gün hapis cezası ile aranan şahıs polisin başarılı takibi sonrası yakalandı.

ASAYİŞ

Antalya’da son bir haftada 277 bin 500 şahıs hakkında sorgulama yapıldı, 710’u aranan şahıs olmak üzere 2 bin 480 şahıs...

ASAYİŞ

Aksaray’da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, çeşitli suçlardan aranan 43 kişi yakalandı. Adli makamlara sevk edilen şahıslardan 17'si tutuklandı.

ASAYİŞ

İnterpol tarafından hakkında kırmızı bülten ile aranma kaydı olan ve yasa dışı yollarla ülkeye giriş yaptığı belirlenen zanlı, gözaltına alındı.