Bahar Haberleri

Bahar haberleri ve güncel Bahar gelişmeleri, Bahar ile ilgili tüm video, Bahar fotoğrafları ve Bahar haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Gümüşhane

Gümüşhane'de yüksek dağların zirvelerinde yer alan Dipsiz Göl, çevresindeki göllerle birlikte bahar mevsiminde etkileyici manzaralar sunuyor.

Magazin

Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar, merakla beklenen "Bahar" dizisinin kadrosuna katıldı! Peki, Bennu Yıldırımlar kimdir? İşte cevabı…

ÇEVRE

Van'da ilkbaharın gelişiyle canlanan doğada böcekler kar üstüne çıktı. Su kenarlarındaki kopmuş kar kütleleri görüntüsü ise kutupları andırıyor.

ÇEVRE

İlkbaharın gelmesi ile birlikte koyun sürüleri, yaylalara çıkarılmaya başlandı.

Diyarbakır’da baharın gelişiyle birlikte mevsimsel bir değişimi ve dönüşümü beraberinde getirirken, uzmanlar özellikle allerjen bünyeye sahip olanları uyardı.

GÜNDEM

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Nihal ve Bahar Candan kardeşlerden Nihal Candan sağlık sorunları...

HABERDE İNSAN

Konya'nın Seydişehir ilçesinde kış aylarının kurak geçmesinin ardından bahar aylarında da yağmur yağmayınca vatandaşlar yağmur duasına çıktı.

Sağlık

Aktar Muhammed Hanzala Altun, baharın gelmesiyle çıkan polenlerden kaynaklı meydana gelen rahatsızlıklar için bitkisel çözümler hakkında bilgiler verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır'da mis kokular saçan ve adeta baharın müjdecisi olan beyaz akasyalar çiçek açtı.

Gümüşhane

Gümüşhane'nin eski yerleşim yeri Süleymaniye Mahallesinde bahar mevsimi etkisini gösterdi.

Yaşam

Show Tv'de izleyicilerle buluşan MF Yapım imzalı 'Bahar' dizisi yayınlanan 4 bölümüyle mart ayında en çok reyting alan yapım oldu.

Hakkari

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde karların erimesiyle birlikte açan çiçekler, görenleri hayran bıraktırıyor.