Bakım Haberleri

Bakım haberleri ve güncel Bakım gelişmeleri, Bakım ile ilgili tüm video, Bakım fotoğrafları ve Bakım haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın ilk yer altı çarşılarından olan Vedat Dalokay Yeraltı Çarşısı’nın son hali görenleri hayrete düşürüyor. Alışveriş yapmak için merdivenlerden aşağı...

Diyarbakır

DEM Parti’nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin sitesi bakıma alındı.

Diyarbakır

Oto bakım ustası Hasan Balta, “Araçta motor suyu olmadan yola çıkılırsa 150 bin TL’lik masraf kapıda olur” dedi.

GENEL

Oto bakım ustası Ali Curu, “Yazın asfalt ve hava sıcaklığı arttıkça kış lastiğindeki kauçuk yumuşamayla beraber erime yapar” dedi.

İstanbul

Restorasyon çalışmaları çerçevesinde geçen ay ziyarete kapatılan Galata Kulesi'nin etrafı inşaat filesiyle sarılırken, iskeleler de kuruldu.

Güncel

2024 yılı için İstanbul’daki huzur evi ve yaşlı bakım evlerine tabanda %131,69 oranında artış yapılmasına tepki gösteren CHP Kocaeli Milletvekili...

Diyarbakır

DİSKİ, Diyarbakır'da içme suyu için 32 kilometrelik mesafedeki enerji nakil hatlarında bakım ve onarım çalışması başlattı.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Sur İlçesi'nde bulunan Çifte Havuz Mezarlığı’ndaki moloz ve çöpler, belediye tarafından bir türlü temizlenmiyor.

Diyarbakır

2016’da açılan 80 kişilik huzurevi bir yıl dolmadan kapatıldı. Sosyolog Nagihan Çetin, "Kürtler yaşlılarına sahip çıkıyor” dedi.

Ekonomi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal yardım programlarının aylık ödemelerinde yapılan değişiklikleri açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Suriçi'nde nerede bir yaralı ya da aç kedi görse onlara sahip çıkan Muammer Aşkın, 25 kediyi besliyor.

Güncel

Otomobillerde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan olan antifriz ve sıvı bakımlarının aksatılmaması konusunda ustalar uyarılarda bulundu.