Balık Haberleri

Balık haberleri ve güncel Balık gelişmeleri, Balık ile ilgili tüm video, Balık fotoğrafları ve Balık haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Yaşam

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Ayvalık Belediyesi tarafından engellilere balık tutmayı öğrettiler.

Diyarbakır

Diyarbakır Ekoloji Derneği, Dicle Üniversitesi’nde bulunan göletteki balık ölümlerine ilişkin suç duyurusunda bulunacak.

Politika

DEM Parti Urfa Milletvekili Ömer Öcalan, Urfa, Adıyaman ve Elazığ'da yaşanan balık ve martı ölümlerini TBMM gündemine taşıtı.

Diyarbakır

Diyarbakır merkez Suriçi'nde balık ağlarını ören işitme ve duyma engelli Ramazan Kırınfil, çevredeki vatandaşların desteğiyle müşterileriyle diyaloga geçip satış yapabiliyor.

ASAYİŞ

Bursa'nın Orhaneli ilçesi Kocasu deresinde, kaçak ağlar toplandı. Sudaki ağlar toplanırken, balıklar da doğal yaşamlarına geri salındı.

Ekonomi

İznik Gölü’nde gümüş balığı sezonu hızlandı. Yunanistan, Ukrayna ve Amerika’ya ihracatı yapılan ve bu ülkelerde işlendikten sonra cips olarak paketi...

Diyarbakır

Dicle Üniversitesi’nin karşısındaki gölette yüzlerce ölü balık kıyıya vurdu.

Muş

Muş'un Varto ilçesinde, kırmızı etin fiyatını yüksek bulan vatandaşlar beyaz ete ve balığa yöneldi.

Güncel

İstanbul Küçükçekmece Gölü'nde henüz belirlenemeyen nedenle ölen onlarca balık kıyıya vurdu.

Diyarbakır

Diyarbakır'da balık avlamak isterken boynuna serpme ağı dolanıp suya düşerek boğulma tehlikesi geçiren Askeri Kaya (30), arkadaşları tarafından kurtarıldı.

Elazığ

Elazığ'da balıkçı tezgahındaki 82 kilo ve 1 metre 74 santimetre boyutundaki devasa orkinos balığı görenleri şaşkına çevirdi.

ÇEVRE

Bursa'nın İnegöl İlçesinde yer alan Yenice Gölet'inde tutulan devasa pullu ve aynalı sazanlar görenleri hayrete düşürdü.