Başkanı Haberleri

Başkanı haberleri ve güncel Başkanı gelişmeleri, Başkanı ile ilgili tüm video, Başkanı fotoğrafları ve Başkanı haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Şanlıurfa'da DEM Parti'den Birecik Belediye Başkanı seçildikten sonra istifa eden Mehmet Begit, bir grubun saldırısına uğradı.

Spor

Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı ve Diyarbakırspor’un eski başkanı Ahmet Göksu vefat etti.

Dünya

ABD Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray’da “Juneteenth Ulusal Bağımsızlık Günü” kutlamalarında bir dakikadan uzun bir süre hareketsiz şekilde durdu.

Bitlis

Makam odasındaki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını indiren Tatvan Belediye Eşbaşkanı Erol: “Kanunda yeri olmayan bir zorunluluğu kimse bize dayatamaz” dedi.

Zonguldak

Zonguldak'ın Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, cinsel saldırı suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın atamasıyla Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Muhsin Şentürk, sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki , Muhsin Şentürk...

Diyarbakır Kasaplar Odası Başkanı Hacı Atlı, küçükbaş hayvan sayısının azalmasına neden olan skandal duyumlar aldıklarını söyledi.

Politika

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Manama'da, Kur'an-ı Kerim Müzesi'ni, El Fetih Camii'ni ve Bahreyn Ulusal Müzesi'ni ziyaret etti.