Bucak Haberleri

bucak haberleri ve güncel bucak gelişmeleri, bucak ile ilgili tüm video, bucak fotoğrafları ve bucak haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, Kurban Bayramı dolayısıyla hasta yakınlarını ziyaret etti.

Diyarbakır

Diyarbakır’da düzenlenen dans etkinliğine saldırı olayı, gündemdeki yerini korurken, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Serra Bucak’tan açıklama geldi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Eş Başkan Serra Bucak, Feminist Kadın Grubu üyelerini ağırladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, sokak hayvanlarının katledilmesinin asla kabul edilemez olduğunu belirterek korunma ve barınma haklarını savunduklarını...

Eş Başkan Serra Bucak, Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Neslihan Şedal ve Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Sönük’ü ağırladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, belediye birimlerini denetlemeye devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Sur ilçesindeki esnafı ziyaret etti.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, halkın tebriklerini kabul ediyor.

Diyarbakır

DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Eş Başkanı Serra Bucak Küçük, AK Parti adayı Mehmet Halis Bilden’in tebrik mesajına yanıt verdi.

Diyarbakır

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’den Diyarbakır Büyükşehir başkanı seçilen Küçük’e tebrik telefonu.