DBB Haberleri

DBB haberleri ve güncel DBB gelişmeleri, DBB ile ilgili tüm video, DBB fotoğrafları ve DBB haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri Dicle Nehri çevresine bırakılan atıkları yürüttüğü çalışmayla temizledi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, halkın ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin tebriklerini kabul etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, halkın tebriklerini kabul ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2024 Ocak ayı Kültür-Sanat programı kapsamında Ender Tekin ve Grup Genç’i Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Kulp ilçesine hizmet veren toplu taşıma araç sayısını 2’ye çıkardı.

GÜNDEM

Şeyh Said Bulvarı ve 60 yere verilen isim 29/11/2011 tarihinde 274 sayılı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi meclis kararıyla, dönemin Belediye Başkanı...

HABERDE İNSAN

Diyarbakır’da 4. Oto Tamirciler ve Küçük Sanayi Sitesi’ne her gün sabah ve akşam bir otobüs seferi yapılması mağdur ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Genç Kadın Voleybol Takımı, il genelinde düzenlenen müsabakalarda rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, “Dicle’nin Kuzuları Uyanış Gençlikle Hayallerine Kavuştu” programında akademi liselerinde eğitim gören ve üniversiteyi kazanan bin 41 öğrenci...

Diyarbakır

Diyarbakır Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi, “1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları”nda stant açarak kenti tanıtıyor. 

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, Kızılay’ın kan stoklarının azalması nedeniyle farkındalık oluşturmak amacıyla kan bağışında bulundu.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi sporcusu Nazlı Bozkurt, 11-13 Ağustos’ta Bursa’da düzenlenen Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası’nda bronz madalya kazandı.